dawn
05 خرداد 1402 - 14:32

امام جمعه بجنورد: برای بحران‌های احتمالی از پیش تدبیر و مدیریت شود

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌شمالی گفت: برای آسیب ها و بحران‌های احتمالی استان مخصوصا سیل‌هایی که رخ می‌دهد از پیش فکر و تدبیر شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، حجت الاسلام والمسلمین رضا نوری، نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی در خطبه‌های نماز جمعه ظهر امروز بجنورد، اظهار کرد: تریبون داران و هیئت داران بایذ در خصوص حرکت امام هشتم صحبت بیشتری داشته باشند و این موضوع را برای مردم شفاف و توضیح دهند.

وی گفت: شرط توحید و دینداری ولایت است، ولایت یعنی تعمیق امامت میان مردم.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌شمالی افزود: نماز بارانی که امام رضا(ع) قرائت کردند باعث نمایش جایگاه این امام در میان مردم و ریختن آبروی دشمنان شد.

وی ادامه داد: سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مجلس کنونی در رابطه با قالب نمایندگان مجلس بوده و نشان از انقلابی بودن مجلس این دوره است.

حجت‌الاسلام نوری تصریح کرد: وی به نمایندگان توصیه کرد نگاه تخریبی به دولت و یکدیگر نداشته باشند و این توصیه ای است که نمایندگان باید رعایت کنند.

امام جمعه بجنورد بیان داشت: با توجه به انتخابات پیش رو، نمایندگان نباید وعده ای دهند که اجرایی نباشد و وعدهایشان بر اساس اختیارات آن‌ها باشند.

حجت‌الاسلام نوری گفت: خطبه های تند و بدون پشتوانه باعث بی اعتمادی مردم خواهد شد.

وی افزود: نمایندگان نباید به دنبال اقدامات پوپولیستی باشند و به خاطر مردم باید در میدان باشند.

حجت الاسلام نوری تصریح کرد: برای آسیب ها و بحران‌های احتمالی استان مخصوصا سیل‌هایی که رخ میدهد از پیش فکر و تدبیر شود.

وی ادامه داد: اکنون که در آرامش هستم نگوییم بودجه نداریم چون بخشی از هزینه ها مربوط به نیروی انسانی است و باید کاری کرد که مردم در مناطق مختلف برای بحران های احتمالی ترس نداشته باشند.

پایان پیام/آ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1239293