dawn
16 بهمن 1401 - 23:36

اعزام گروه امداد فرهنگی به مناطق زلزله‌زده خوی

ارائه برنامه‌های متنوع فرهنگی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی در قالب امداد فرهنگی با حضور در محل اسکان زلزله‌زدگان خوی ادامه دارد.

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، دومین حضور گروه امداد فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با استفاده از ظرفیت کتابخانه‌های سیار کانون استان آذربایجان غربی در محل اسکان زلزله‌زدگان خوی و فیرورق با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع برای کودکان و نوجوانان همراه بود.

غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و بازیابی روحیه و شادابی از اهداف حضور گروه امداد فرهنگی کانون در مناطق زلزله‌زده است.

قصه‌گویی، شعرخوانی، برگزاری کارگاه‌های مختلف همچون کاغذ و تا و اهدای بسته‌های فرهنگی از جمله برنامه‌های حضور کانون در مناطق زلزله‌زده خوی است که در روزهای آتی و در ایام‌الله دهه مبارک فجر نیز ادامه خواهد داشت.

اتوبوس سیار شادی مهمان زلزله زدگان خوی در ارومیه

مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارومیه در قالب اتوبوس سیار شادی با حضور در مساجد الله‌اکبر و امام موسی‌بن‌جعفر علیه‌السلام ارومیه به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی برای کودکان و نوجوانان خوی پرداختند.

این طرح که برای کودکان مستقر در مساجد محل اسکان زلزله‌زدگان شهرستان خوی در ارومیه تدارک دیده شده بود با حضور مدیران کل کانون پرورش فکری و امور بانوان و خانواده استانداری و با مشارکت کانون، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، صدا و سیما و امور بانوان استانداری برگزار شد.

مربیان کانون در داخل این مساجد به اجرای برنامه‌های متنوع و شاد فرهنگی به کودکان و نوجوانان پرداختند. اجرای مسابقه، اهدای بسته‌های فرهنگی، اجرای سرود و شعرخوانی از جمله برنامه‌های اجرا شده این طرح بود.

برنامه‌های چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار «ایران استوار، ۴۴ سال افتخار» از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ همزمان با سراسر کشور در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی و مناطق زلزله‌زده خوی برگزار می‌شود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1021334